Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 03:47

BANESAT NE SHITJE NE RRUGEN A @PRISHTINA038

EUR

Publikuar: Korr 02 03:47
Shikime: 217
🌀Shitën njëmbëdhjetë (11) Banesa
🌀Kontratat bëhen të Noteri!
🌀Çmimi 1050 € m2
🌀📞+383 (0) 48 40 11 11
📍#RrugaA Prishtinë
🌀Dy Banesa 80 m2 Kati 1 dhe 7
🌀Tre Banesa 85 m2 Kati 2 / 4 dhe 7
🌀Dy Banesa 87 m2 Kati 1 dhe 7
🌀Dy Banesa 91 m2 Kati 6 dhe 7
🌀Banesa 114 m2 Kati 1
🌀Banesa 116 m2 Kati 7
🌀Agjencioni PRISHTINA038
🌀KODI:52105
🌀📞+383 (0) 48 40 11 11
🌀📞+383 (0) 48 40 22 22
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione