Banesë 82m2 në shitje në Dardani.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 04:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në Dardani afër shkollës “Dardania”. Banesa ndodhet në katin e 4-të, është tërësisht e mobiluar ,posedon ngrohje me termokos dhe parking të mjaftueshëm rrugor. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të mirë për banim pasi afër ka: Shkollën, Ambulantën, Park për fëmijë etj.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC

ID e shpalljes: 10560

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim