Banesë 90m2 me qira te Qafa.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Qafa afer “Hamburger Bosi”.
Banesa ndodhet në katin e III-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00460

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim