- BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË

Shitet nga: Urban City Sot 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
- Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1

- Projektimi dhe investimi i objektit Green Emerald Residence, është i projektuar dhe ndërtuar
konform çdo norme dhe standardi europian, duke aplikuar materialet të brendeve të njohura botrore
gjithnjë duke u mbikqyrur nga Inxhiniera të huaj Sloven dhe Gjerman.
- E veçanta e banesave në Green Emerald Residence është edhe ndarja e banesave e cila në çdo katë ka 4 njësi |banesa|
e cila të jepë ndjesin e privatësis.

- Objekti posedon 2 ashensorë dhe çdo katë në koridor është e vendosur derë e blinduar
me çasje të veçant të banorve, gjithnjë duke u mbikqyrur edhe koridoret me sistem të kamerave.

- Objekti Green Emerald Residence është në fazën përfundimtare të finalizimit.
Dorzim i çelsave në Qershor 2020!

- Përshkrimi i banesës
Banesa është me sipërfaqe | 91m² | Kati 4 | orientim jug/përëndim |
Renditja e banesës: | Qëndrim ditorë | Kuzhinë | Tryezari | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Koridor | Ballkon |

- Çmimi: Me marrveshje

- Për më shumë informata kontakto :

- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber|
- Tel +383 45 433 055
- E-mail: urban.city@outlook.com
- Mund të na gjeni edhe në Facebook
- https://www.facebook.com/AgjensioniUrbanCity/
- Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim