Banesë 107m2 në shitje te Prishtina e Re.

88 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 100m2 me qira në Bregun e Diellit. 500 EUR
Banesë 105m2 në shitje në Veternik Prishtina Stars 94 500 EUR
Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax. 550 EUR
Banesë - Zyre 70m2 me qira në Qendër. 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet te Prishtina e Re afër objektit “Vëllezërit Asllani” në kompleksin e “ACG-së”.
Kompleksi “ACG” është duke u ndërtuar me cilësi të lartë, ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm ku afër ka spitalin, shkollën si dhe rrugën A e cila do të shtrihet shumë afër objektit.
Objekti pritet të përfundoj në fillim të vitit 2020.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 10632

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 65m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat. 162 000 EUR
Shtepi 300m2 me qira, te lagjja 038. 1 500 EUR
9.16 Ari e ndarë në dy parcela lagjja 038 12 000 EUR
Banesë 80m2 në shitje në Aktash. 88 000 EUR
Në fillim