Banesë 110m² në #SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve.

123 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 09 Maj 02:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 55m2 me Qira te Mati 1. 250 EUR
Lokal 120m2 me qira te Rruga B. 1 200 EUR
Banesë 70m2 në shitje në Fushë Kosovë. 42 000 EUR
Banesë 90.37m² në #SHITJE në Veternik - Prime City. 77 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherve, në kompleksin “Trio Construction” afër Hotel Afa. Banesa ndodhet në katin e 8-të me pamje të hapur nga lindja dhe me ndriçim të lartë. Banesa është e mobiluar dhe ka një investim modern, ku i gjithë enterieri është i punuar me përpikëri. Gjithashtu banesa posedon ngrohje qëndrore me Vaillant dhe ashensorë.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 11627

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588
044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë

Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 77m2 në #SHITJE në Fushe Kosove 0 EUR
Banesë 86m2 me #QIRA në Emshir- Veternik. 350 EUR
Shtëpi - Zyre 500m2 me qira në Tasligje. 3 000 EUR
Banesë 110m2 në shitje në Dardani. 150 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione