Banesë 113.5m2 në #SHITJE në Emshir.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 08 Maj 18:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 105m2 me qira në Dragodan-Arbëri. 500 EUR
Banesë 80m2 me qera në lagjen Pejton. 450 EUR
Banesë 98m2 me qira te Qafa. 300 EUR
Banesë Penthouse 308m2  me qira në Dragodan. 1 200 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Banesa gjendet tek Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga Liridoni Company. Banesa është ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, duke ofruar kushte shumë të mira për banim, ballkona të mbrendshëm, fasad ventiluese e jashtme, xhama 3 shtresore, hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, mirëmbajtje etj.

Banesa është ndërtim e sipër dhe pritet të përfundoj në fund të këtij viti.

|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
|1 Depo
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 60m2 me qira në Ulpianë. 350 EUR
Banesë 65.8m2 në shitje në Emshir. 49 000 EUR
Shtëpi 1200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus. 4 300 EUR
Banesë 40m2 në #SHITJE te Santea 80 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione