Banesë 142m2 në shitje te Mati 1 - Kodrina.

120 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 24 Mar 06:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 85m² në #SHITJE në Bregun e Diellit. 0 EUR
Lokal - Zyre 220m2 me qira te Rruga B. 1 100 EUR
Banesë 55m² me #QIRA në Dardani. 250 EUR
Banesë 110m2 me qira te Parku i Qytetit. 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa ka 142m2 neto dhe gjendet te Mati 1 në lagjen “Kodrina”.
Lagjja “Kodrina” është duke u ndërtuar nga kompania “Tregtia” me një cilësi të lartë ndërtimi dhe materiale shumë cilësore, me sistem të gypave të brendit “TECEflex”, izolim akustik “Skolan safe”, ngrohja qëndrore me sistem nëntokësor nga brendi gjerman “TECE”, keramika “Bronzite” me strukturë “sugar effect”, “Matt” etj.
Lagjja Kodrina shtrihet në 21 hektarë në tërësi dhe ofron të gjitha kushtet për jetesë si: ajër të pastërt nga malet e Gërmisë, hapësira të përbashkëta, parqe dhe kënde të lojërave për fëmijë, shtëpi të shëndetit, shkollë, kopsht për fëmijë, shtëpi të kulturës, qendër tregtare, terene sportive dhe fitnes.
Në çmimin e banesës janë të përfshira garazha dhe depo.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra master bedroom)
| 1 Depo
| 3 Banjo
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 10989

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

046-166-006

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166006
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 50m2 me qira në Lagjen e Spitalit. 250 EUR
Banesë 114.7m2 me #QIRA në Lagjën e Spitalit. 95 000 EUR
Banesë 98m2 në shtije në Pejton te Nartel Center. 0 EUR
Banes֝ë 85.5m2 në shitje në Rrugën C. 78 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione