Banesë 145.27m2 ne shitje ne Mati 1.

108 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 23 Maj 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 92m2 me #Qira në Lagje të Muhaxherëve. 400 EUR
Banesë 54.30m2 në #SHITJE në Qendër. 66 300 EUR
Banesë 96m2 në shitje në Bregun e Diellit. 0 EUR
Banesë 94.9m2 me #Qira në Pejton – Nartel. 450 EUR
Banesa ndodhet te Mati 1 ne rrugen B mbrapa VG Construction.
Objekti eshte I siguruar, qasja ne te behet vetem me ane te kartelave, mirmbahet vazhdimisht si dhe posedon ashensor.
Banesa ndodhet ne katin e 7-të.

Banesa ka kete renidtje:
1. Sallon
1. Kuzhine
3. Dhoma te Fjetjes
2. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10274

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 110.6m² në #SHITJE te Mati 1. 85 000 EUR
Depo me qira në magjistralen Prishtinë – Ferizaj 0 EUR
Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus 0 EUR
Banesë 97m² në #SHITJE në Emshir. 78 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione