Banesë 66.3m2 në shitje te Rruga A.

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 06 Mar 08:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 1.55 Ha në shitje në Butovc. 3 000 EUR
Lokal 36m2 në shitje te Mati 1. 51 000 EUR
Truall 8 Ari ne shitje ne Matiqan. 202 000 EUR
Objekt - Fabrikë në shitje në Shkabaj. 800 000 EUR
Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit në kompleksin “Leka” I cili është duke u ndërtuar nga “Cima Construcion”. Ky objekt është duke u ndërtuar me cilësi të lart ndërtimi dhe do të ket casje direkte në Rrugen A. Objekti pritet të përfundojë në vitin 2022.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Depo
|1 Ballkon
Cmimi i banesës është 630 euro për m2.

ID e shpalljes: 11505

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
048/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 140m2 me qira në Qendër. 1 100 EUR
Banesë 90m2 me qira në Dragodan – Arbëri. 400 EUR
Banesë  105m2 në shitje në Qendër - Lakrishte. 126 000 EUR
Banesë-Zyre 68m2 me #QIRA te 4 Llullat. 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione