Banesë 75m² në shitje në rrugën B ndërtim i Royal

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në ULPIANË përballë Konvikteve 45 500 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës te Siriusi 250 EUR
Banese 100m2 me qira ne Qender mbi Margarita 500 EUR
Banese me QIRA perballe Hotel "Grand" 220 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa është katin e 6, ka sipërfaqe prej 75m² në fletë poseduese me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Ballkon dhe
-Garazhë me sipërfaqe prej 14m² në fletë poseduese

Çmimi i banesës është 60.000euro me garazhë

Për informata më të hollësishme na kontakoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë moderne me QIRA në "PrimeGroup" 400 EUR
Zyre me qira ne sheshin "Nena Tereze" 500 EUR
Shtëpi moderne në lagjen "MATI I" te Mileniumi 165 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne Bregun e Diellit 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione