Banesë 75m2 në #SHITJE te Mati 1.

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 07:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 120m2 në #SHITJE në Gërrmi. 53 000 EUR
Shtëpi 400m2 me qira në Emshir - Kalabri. 2 000 EUR
Banesë 85m2 në shitje në Emshir. 60 000 EUR
Banesë 90m2 në #SHITJE në Dragodan – Arbëri 81 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa ndodhet në Lagjen Mati 1 në rrugën “Ismail Luma”. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon ngrohje qendrore me rrymë , ashensorë dhe parking rrugorë. Banesa ndodhet në një lagje shumë të qetë për banim me ndërtim të mesëm. Banesa ka fletë poseduese.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 2 Dhoma të gjumit
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Garazhë Opcionale (5000€)
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
046166005
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 450m² në #SHITJE në Pejton. 0 EUR
Banesë 70.5m2 në #SHITJE te Prishtina e Re 49 000 EUR
Banesë 87.12m² në shitje në Dragodan – Arbëri. 79 000 EUR
Banesë 83m2 në #SHITJE në Dragodan. 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione