Banesë 80.27m2 në shitje në Tophane.

76 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 61m2 me #QIRA në Dardani. 300 EUR
Banesë 65m2 me #QIRA në Dragodan – Arbëri. 300 EUR
Truall 82.22 Ari #SHITJE në Preoc. 0 EUR
Banesë 45m2 në #SHITJE te Rruga B. 51 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa gjenden në Tophane në kompleksin “Durguti Tower” ne katin e 6-të me pamje nga qyteti, objekt ky që është duke u ndërtuar nga kompania “Durguti Invest”. Kompleksi ka gjithsej 15 kate plus bodrumet, është duke u ndërtuar me një cilësi të lartë dhe arkitekturë moderne duke ofruar kushte të përkryera për banim.
Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, ka qasje nga dy rrugë, hapësira të përbashkëta 2000m2 me parkingje te jashtme dhe gjelbërim dhe 150 parkingje nëntokësore. Objekti gjithashtu ka afër shkolla fillore dhe të mesme, tregun e gjelbër, qendrën etj.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon dhe kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjës
|1 Banjo
|1 WC
|Depo
|1 Ballkon
Banesa pritet të përfundojë në dhjetor të vitit 2021.
ID e shpalljes: 11338
Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
048/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 91.22m² në #SHITJE te Prishtina e Re. 0 EUR
Banesë 82m2 me qira në Dragodan. 400 EUR
Objekt 6500m2 me qira në Çagllavicë. 0 EUR
Banesë 100m2 në shitje te Dodona. 100 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione