Banesë 87.69m² në #SHITJE në Emshir.

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 23 Shk 02:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë – Zyre 127.29m2 me #QIRA te Dukagjini. 650 EUR
Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve. 85 000 EUR
Banesë 86.9m² në #SHITJE në Tophane. 113 000 EUR
Hapsirë Afariste - Depo 550m2 me qira te Mati 1. 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin “Riera”. Banesa ndodhet në katin e 4-të, është ndërtim i ri, posedon ngrohje me rrymë dhe pamje të hapur nga rruga kryesore.
Banesa gjithashtu është shumë e përshtatshme edhe për veprimtari të ndryshme afariste.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 11596

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

📞044/888-444
📞048/888-444
🌐www.pro-rks.com
📧e-mail: info@pro-rks.com
📍Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 42.3m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve. 43 000 EUR
Truall 297 ari në #SHITJE në Çagllavicë. 2 500 EUR
Banesë 100m2 në #SHITJE në Ulpianë. 210 000 EUR
Shtëpi 200m2 me #Qira në Lagjen e Spitalit. 2 000 EUR
Në fillim