Banesë 90.14m² në #SHITJE në Aktash – VIP TOWER.

140 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 02:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 38m2 në #SHITJE në Fushë Kosovë. 38 000 EUR
Banesë 88m2 me qira në Dragodan - Arbëri. 400 EUR
Banesë 71m2 në shitje te Rruga B. 0 EUR
Banesë 74.58m2 neto në shitje te Mati 1. 87 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Kompleksin luksoz “VIP – TOWER” në Aktash, në rrugën Ali Pashë Tepelena, objekt ky i ndërtuar nga kompania “ALB DIZAJN”.
Kompleksi “VIP – TOWER” është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë ndërtimi me materiale të klasës më të lartë. Kompleksi gjithashtu posedon sistemin Smart Home, ngrohje qëndrore me termokos, dy ashensorë, shkallë evakuse, alarm kundër zjarrit, parkingje nëntoksore, hapësirë gjelbëruese. Banesa ka qasje shumë të shpejtë në Qendrën e qytetit.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 11068

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588
044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtinë

Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 120m2 me qira në Lagjen e Spitalit. 400 EUR
Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat 232 000 EUR
Lokal - Zyre 130m2 me qira te Mati 1. 900 EUR
Zyre 290m2 me #QIRA në Emshir 2 400 EUR
Në fillim