Banesë 94.75m2 në #SHITJE në Lagjen e Muhaxherëve.

75 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 27 Pri 17:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë - Zyre 85m2 me qira te Mati 1. 300 EUR
Lokal 70m² me #QIRA te Llesna. 700 EUR
Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia. 85 000 EUR
Banesë 92m2 me qira në Tophane. 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Golden Park”.
Kompleksi “Golden Park” është i ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi dhe ofron kushte shumë të mira për banim duke përfshirë: Ujë 24h, 3 Ashensorë, Kamera sigurie, Ngrohje qëndrore me rrymë dhe oxhakun për kamin me pelet etj.
Objekti është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundojë në fund të vitit 2020.
Banesa ofrohet në katin e 9-të dhe ka këtë renditje:

| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkonë
ID e shpalljes: 11232

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

046/166-005

www.pro-rks.com

e-mail: info@pro-rks.com

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate

Pro Real Estate mos kërko më larg!
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 6 Ari në #SHITJE në Bërnicë të Eperme. 4 500 EUR
Objekt–Depo 400m2 me qira në  Prishtinë – Mitrovic 900 EUR
Shtëpi Ekskluzive 344m2 në #SHITJE në Lagjen Qendresa. 315 000 EUR
Lokal 106+80m2 me #QIRA në Qendër. 2 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione