Banesë 95m2 në shitje te Qafa.

114 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 22:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 162m2 me qira në Lagjën e Muhaxherëve. 500 EUR
Truall 2.5 Hektar në shitje në Bërnicë të Epërme. 0 EUR
Lokal 450m2 me qira në Dragodan - Arbëri. 2 700 EUR
Shtëpi 400m2 me qira në Lagjen Dodona. 2 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banesa gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”.
Banesa ndodhet në katin e 6-të, është e pabanuar më parë dhe ka pamje të bukur nga Stadiumi i Prishtinës. Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë e cila paguhet ekstra.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10459

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 1.41Ha në shitje në Preoc. 190 000 EUR
Shiten 1,28 ha (hektarë) tokë në Llapna Sellë. 11 000 EUR
Banesa në shitje në Fushë Kosovë. 45 000 EUR
Shtëpi 300m2 në shitje ne Taslixhe. 280 000 EUR
Në fillim