Banesë e mobiluar në Lagjen e Spitalit

71 000 EUR

Shitet nga: Visar 30 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Banesa gjendet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit, më konkretisht tek rrethrrotullimi që lidhë rrugën B me rrugën Muharrem Fejza. Banesa ka pamjen nga ndërtesa e EULEX-it dhe është në katin e shtatë me një sipërfaqe prej 70 m2 ndërsa ka sallon, kuzhinë, dhomë gjumi si dhe një ballkon. Banesa me pamje panoramike ka ndriqim të mjaftueshëm natyral dhe është tërësisht e mobiluar. Gjithashtu, eshte e klimatizuar si dhe eshte e kyqur ne ngrohjen qendrore te Termokos-it.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione