Banese me qera ne Bregun e Diellit

249 EUR

Shitet nga: Gazi 09 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Jap banese me qera te Bregu i Diellit, banesat e kuqe, afer qendres tregtare, banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome fjetje, ballkon dhe banjo, ka edhe ngrohje nga Termokosi, ka hapsire mjafte te pershtatshme pasi qe ka ballkonin nen mbuloje, mos hezitoni na kontaktoni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione