Banesë me QIRA afër qendrës mbrapa hotel "Sirius"

220 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa 83m² në Mati 1 750 EUR
Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence" 900 EUR
Zyre 180m² me qira perballe "Slovenia Sport" 1 600 EUR
Shitet shtepia ne Kolovicë te re 150 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me QIRA afër qendrës mbrapa hotel "Sirius"

Banesë | Qira | 55m² | Kati 1 | 220euro

Banesa është në katin e 1, ka sipërfaqe prej 55m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 220euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Ulpianë te ban.Oficerëve 350 EUR
Kerkohet Shtepi me qira ne Marigona Residence 0 EUR
Banesë me qira në shesh përballë Hotel "Grand" 350 EUR
Banese me qira ne Aktash afer Menzes se Studenteve 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione