Banesë me qira mbrapa hotelit "Sirius"

220 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa ne Qender, rr."Hajdar Dushi" 180 000 EUR
SHITET banesa në Arbëri/Dragodan afër Minimax 75 000 EUR
Shitet banesa 61m² ne Ulpiane te ish-Oficerat 67 000 EUR
Shitet banesa 86m² te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira mbrapa hotelit "Sirius", kati i pare, me siperfaqe prej 45m², ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-nje dhome gjumi
-banjo.
Cmimi eshte 220 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet lokali 100m² afer hotelit "GRAND" 0 EUR
Ofrohet me QIRA banesa te 4 Llullat afer B.Islame 250 EUR
Shitet banesa 98m2 ne Lagjen Arberia mbi Fivestar 115 000 EUR
Zyre me QIRA ne sheshin "Zahir Pajaziti" te Grandi 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione