Banesë me qira në Qender

500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 08:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Banesë me qira ne Aktash 280 EUR
Shitet banesa në Lagjen Kalabria 80 000 EUR
Shitet banesa në Bregun e Diellit 61 000 EUR
Ofrohet për qira banesa ne Bregun e Diellit. 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira në Qender
-
| Dhoma e ditës | Dy dhoma gjumi | Kuzhinë | Ballkon | Banjo |80m² |500€|
-
Banesa gjendet në katin e VI(6) në një ambient të përshtatshëm për zyre apo për banim.
-
Banesa është ndërtim i vjetër e renovuar në tërsi, pa mobilje vetëm me kuzhinë, gjendet në qendër të Qytetit gjithashtu posedon liftin funksional gjatë gjithë kohës si dhe ngrohje qëndrore nga Termokosi.
-
Afër banesës gjenden të gjitha komoditetet e nevojshme për të cilat ju keni nevojë, pasi që banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Campus Patundshmëri
049 755 554
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa përball Pallatit të Drejtësis 50 000 EUR
Banesë me qira në Qender 320 EUR
Banesë me qira në Kalabri 400 EUR
Shitet Banesa ne Aktash 1 1 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione