Banese me QIRA ne Royal Mall ne Rrugen B

400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me QIRA në Aktash te "Extrem Pizza" 300 EUR
Zyre me QIRA në Qendër afër Sheshit 1 000 EUR
𝗣𝗲𝗻𝘁𝗵𝗼𝘂𝘀𝗲 me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në Pejton te Nartel 0 EUR
Shitet banesa në Bregun e Diellit, te "Ontexi" 1 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë me qira në "𝗥𝗼𝘆𝗮𝗹 𝗣𝗹𝗮𝘇𝗮" në 𝗿𝗿𝘂𝗴𝗲̈𝗻 𝗕, mbi Royal Mall

Banesë | QIRA | Rruga B | 60m² | 400euro

Banesa është në katin e 3, ka sipërfaqe prej 𝟲𝟬𝗺² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i qirasë është 400euro dhe një depozit
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
𝟬𝟰𝟰 𝟳𝟱 𝟱𝟴 𝟱𝟵
𝟬𝟰𝟱 𝟰𝟬 𝟭𝟮 𝟭𝟮
𝟬𝟰𝟵 𝟰𝟭 𝟯𝟭 𝟱𝟴
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne Kalabri te EXDC 220 EUR
Banese me qira ne Ulpiane, mbrapa Aleances 200 EUR
Banesë me 𝙌𝙄𝙍𝘼 në 𝑨𝒓𝒃𝒆̈𝒓𝒊 te Komuna e Re 350 EUR
Banesë me qira mbrapa hotelit "Sirius" 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione