Banese me SUPER CMIM tek Mati 1 #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shitet banesa ne fillim te lagjes 'Mati 1',lirisht mund te thuhet edhe ne Lagjen e Spitalit.Banesa ka hapsire tejet te madhe,ne dokumenta ceket 101m2 por hapsira reale e saj eshte 117m2 gje qe mund te verehet ne madhesine e dhomave.Banesa eshte na katin e I-re apo perdhese,ne gjendje perfekte e renovuar para pak kohe banesa shitet komplet me mobile ne gjendjen qe eshte perpos TV-se,me cmim super oferte.Banesa ka kete perberje:

-Sallon-Kuzhine
-3 Dhoma Gjumi
-2 Banjo
-Koridor
-Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
045/591-948
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Trualli ne lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Banesë me qira te Xhamia e Llapit #iBRO GROUP 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione