BANESË NE SHITJE MATI 1

750 EUR

Shitet nga: DAVINCI 05 Sht 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banesa ne shitje,gjendet ne lagjen Mati zone mjafte e mire dhe e qete. 1Kati 7, Ka siperfaqe 45.7m².

Renditja:

Salloni me kuzhine,
1 dhomë gjumi,
Banjo,
Ballkon.
24 h ujë,
Parking

Çmimi:
750/m²

Kontakti:
Real Estate Imobanimi
Tel: 045 951 358
Viber/Whatsaap: 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione