Banesë në shitje në Arbëri afër Komunës së re

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin "Zahir Pajazi 130 000 EUR
SHITET banesa në Dragodan/Arbëri afër Minimax 73 500 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në rrugën B te RoyalMall 100 000 EUR
Banese me qira afer qendres te "Sllovenia Sport" 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesë në shitje në Arbëri / Dragodan afër komunës së re.

Banesa është në katin e VI, ka sipërfaqe prej 89m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc
-Depo dhe
-Ballkon

Çmimi i banesës është 1100euro/m²

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet për SHITJE banesa në Mati 1 afër rrugës B 99 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa ne Aktash mbrapa ExtremPizz 250 EUR
Banesë me qira në qendër te hotel "Sirius" 320 EUR
Ofrohet me QIRA zyra në qendër te Maroon Pub 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione