Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta

180 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shiten banesat afër Parkut të Qytetit 83m2, 85m2,93m2,124m2 850 EUR
Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu i Diellit 65 000 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës,mbrapa Teatrit 320 EUR
Shitet penthouse 72+20m² terase ne rr."B" te Royal 99 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te "Ambulanta"

Banesa eshte ne katin e 1, ka siperfaqe prej 125m2 ne dokumente(156m2 faktike) : me kete renditje:
-Dhome dite
-Kuzhine te vecant
-3 Dhoma gjumi (secila me banjo te integruar)
-Banjo
-Depo
-2 Ballkone dhe
-Bodrum rreth 8m2

Cmimi i baneses eshte 180.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet zyra me QIRA në qendër afër sheshit 1 000 EUR
Banesë me qira në Mati 1, mbrapa rrugës "B" 300 EUR
Banesë me QIRA në qendër te kinemaja "ABC" 370 EUR
Banese me qira te Qafa afer sh.f "Meto Bajraktari" 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione