Banese ne shitje ne lagjen Arberia

Shitet nga: Lirim Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen Arberia. Eshte komplet e mobiluar, e re, dhe moderne. Gjendet ne katin e 1-are, 45m2.
Renditja:
Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, korridor.
Çmimi: 50 000 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim