Banese ne shitje ne Royal City

0 EUR

Shitet nga: smart Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesë ne shitje në Rugen B, banesa eshte ne Royal City dhe eshte e re (e pa banuar ende), nxemje qendrore me TERMOKOS, ka pamje nga rruga kryesore
Kati: 4
Sipërfaqe: 101
Çmimi I shitjes: 850€m2
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3 Dhomë gjumi
♦2 Banjo
♦2 Ballkona
♦Korridor
♦ Garazh 12m2
♦ Shpajz

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777
smart
  Online
044393777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione