Banesë në shitje në Rrugën B #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 17:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP 230 000 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 250 EUR
Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira ne Qender #iBRO GROUP 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa në Rrugën B.Banesa ndodhet një zonë mjaftë atrakive,ambient të qetë dhe komod dhe ndodhet përballë rrugës.Ka hapsirë prej 83m2, me një hapsirë të mjaftueshme që mundëson ndarje shumë të mirë të hapsirave për shfrytëzim.Banesa është e mobiluar, ngrohet nga termokosi, plotëson të gjitha kushtet për banim poashtu mund të shfrytëzohet për edhe zyre.
Banesa ndodhet në katin e III-të dhe ka këtë renditje:

-Sallon&Kuzhinë;
-2 Dhoma gjumi;
-Banjo;
-WC;
-Koridor.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44-85 75 64 (Viber+WhatsApp)

iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
iBRO GROUP
  Online
+38344857565
Leaflet
iBRO GROUP
Shitet banesa në Emshir #iBRO GROUP 0 EUR
Hapsire afariste Tek Techno Market-i #iBRO GROUP 400 EUR
Banesë me qira në Dragodan  # iBRO GROUP 400 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione