Banese ne shitje Rruga B!

81 500 EUR

Shitet nga: Dafia 04 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa është te Mati1, dhe ka 96m2

✔1 sallon dhe kuzhine
✔2 dhome gjumi
✔2 banjo
✔1 ballkon


Banesa ndodhet në katin e 4.
Leaflet
Në fillim