Banese njedhomeshe te Rruga B te Maxi 24h

40 495 EUR

Shitet nga: Adifete 27 Korr 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Shes banesen njedhomeshe ne katin e III=te ne Rr "B" Ndertimi i Vg CONSTRUCTION me sip prej 45.50 m2 dhe ka kete renditje:
1 dhome gjumi
Qendrimi ditor me trapezari
banje ballkon,
Banesa ka pamje nga lindja.
qmimi per m2 eshte 890 euro
tel: +37744868108 (Viber) ose +37745687562
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione