BANESE RRUGA GUSTAV MAJOR TE PARKU I QYTETIT

57 600 EUR

Shitet nga: Smail Termkolli 08 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHES BANESEN NE RRUGEN GUSTAV MAJOR TE PARKU I QYTETIT (SLOVENIA SPORT) BANESA ESHTE NE KATIN E 4 72 m2 POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLON KUZHIN BANJO DHE NJE BALLKON ESHTE E MOBILUAR ESHTE E LSHUAR ME QERA BANESA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PO ASHTU TE GJITHA MOBILET JAN SHUM TE RUAJTURA PRESIM THIRRJEN TUAJ...
ÇMIMI: €800,- per m2
0031686164121 VIBER HOLAND.
044 175 802 VIBER KOSOVE
Smail Termkolli
044175802
Leaflet
Në fillim