D82 Shitet banesa ne qendet te Santea

Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sante
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Santea

►Kodi: D82

►Renditja: Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor, ballkon, nxemje Termokos, banesa eshte e mobiluar po ashtu ka parking te mjaftushem mbrapa baneses, pamje nga rruga kryesore , kati 3 me lift funksional , banesa ploteson te gjitha kushtet normale per banim. Banesa eshte me flete poseduese dhe perkthehet menjeher te noteri.

►Siperfaqe: 65m²

►Çmimi: 1550€ m²

► Kontakt :

+383 45 117 118

+383 49 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

agjensionidemiri@gmail.com

https://www.facebook.com/demirirealestate/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim