Filloi shitja në Kompleksin " ORIENT "

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KS-EU AGENCY Real Estate 05 Mar 16:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KS-EU AGENCY Real Estate
Shitet Lokali 85 000 EUR
Shiten 4 Ari ne Mati 1 0 EUR
Shitet toka me shtepi se bashku 0 EUR
Leshohet me Qera 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Filloi shitja në Kompleksin " ORIENT "
Investitor , Projektues & Ndertues:
ORIENT KUBZ
Siperfaqe ndertimi : 21,140m2
Ne lagjen më ideale : Prishtina e Re
Per ata qe kan shije dhe din ta zgjedhin mē te miren,
kurse ne jemi shija juaj ejani dhe binduni me kualitetin dhe ēndrren e juaj
KS-EU REAL ESTATE ne bashkpunim me ORIENT KUBZ ju ofron zgjedhjen tuaj !
Për më shumë informata na kontaktoni ne:
📞+383 49 333 463
📞+383 49 333 561
📧ks.euagency@gmail.com
🌐 www.ks-eu-agency.com
📍Adresa: Rruga : Rrustem Statovci Nr.218(Afer Albi Market), Prishtinë
KS-EU AGENCY Real Estate
KS-EU REAL ESTATE Ofrojme : -Shitje Banesave,Shpijave,Trojeve -Qiradhënje Banesave,Shpijave,Trojeve - Ndërmjesime Biznesi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrustem Statovci 218 Tregoje në hartë
049333463
https://www.facebook.com/Ks.EuRealEstate/?ref=page_internal
KS-EU AGENCY Real Estate
  Online
049333463
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione