Gasonjere me qira ne Uplian Prishtine

0 EUR

Shitet nga: Unique 21 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Ofrohet per qira gasonjerka mrapa AAK dhe posedon:

| Sallon + Kuzhin | Banjo | Kati perdhes |

Qmimi:130 euro klienti paguan vetem rrymen.

Per me shum info:
+383 45 631 283 | viber | whatsApp |
Unique
  Online
+38345631283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione