Jap banes me qira

200 EUR

Shitet nga: Masar 09 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Leshoj banesen me qira. Ka sallon dhe kuzhin. Plus dy dhoma gjumi
Leaflet
Në fillim