K72 Banesë në shitje në Kalabri (Emshir).

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Dje 13:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kodi:K72

Shitet Banesa në Kalabri tek Banesat e Arabve. Banesa ka një pamje të mire dhe është në nje zonë te qetë. Banesa ka sipërfaqe prej 115m² dhe posedon:

►3 dhoma gjumi
►Sallon
►Kuzhin
►2 Banjo
►2 Ballkona
►Kati 6

►Çmimi:750€ per m² i pa diskutueshëm
Kontrata per banesë bëhet vetem tek Avokati.

Kontakt:
044 117 118
049 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com

www.facebook.com/demirirealestate

Leaflet
Agjensioni Demiri
NR:7  Shitet trualli 3.15 ari në mat te mileniumi 16 000 EUR
FK126 Shitet Banesa në Kompleksin Eliza 450 EUR
Banesë me qira në qendër të Prishtinës 350 EUR
U91 Banesë në shitje në Ulpian. 62 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione