Kerkojme urgjentisht 2 cimere

0 EUR

Shitet nga: Edita 24 Maj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese femra.
Banesa gjendet ne Upliane, me konkretisht tek fontana.
Banesa ka hapsire te mjaftushme, dhe i ploteson te gjitha kushtet. Me kontaktoni ne viber.
Leaflet
Në fillim