Leshohet banesa me qera ne lagje te spitalit

180 EUR

Shitet nga: Silver 10 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qera ne lagje te spitalit afer spitalit amerikan afer UBT banesa ndodhet ne katin e 3 pa lift dhe posedon

Sallon
Kuzhin
1 dhom gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi 180 euro + depozit vetem 100 euro

Nr kontaktues 🤙🤙044422275 & 048704804
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione