Lëshohet banesa me qera në lagjen Kalabria

300 EUR

Shitet nga: Shukri 10 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshoj banesen me qera ne lagjen Kalabria ( perballe spitalit Amerikan ) , ndertesa Riera (LESNA) . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , sallon dhe kuzhine , 1 banjo , 1 WC , 2 ballkona dhe ashensor . Banesa eshte e shtruar ne parket. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e pajisur me nxemje qendrore . Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit .
Leaflet
Në fillim