Leshohet banesa me qira ne Kalabri

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shiten dy objekte me sip 867m² ne L.e Muhaxhereve 1 200 000 EUR
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin"Zahir Pajazit 130 000 EUR
Shitet banesa 103m² te Prishtina e re afer spitalit Amerikan 730 EUR
Banesë me qira në Pejton, te ambasada "Norvegjeze" 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qira ne Kalabri, kati i trete, 80m2, banesa ka dy dhoma te gjumit, nje dhome dite, kuzhine, banjo, ballkon, cmimi 250euro, info: 044 933 747
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 120m² me qira në Bregun e Diellit te OSBE 400 EUR
Shtëpi moderne në lagjen "MATI I" te Mileniumi 165 000 EUR
SHITET shtëpia në lagjen "Swiss Village" në Prishtinë 1 300 EUR
Ofrohet për QIRA zyra në qendër afër sheshit 580 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione