Lëshohet Banesë me qira në lagjen Arbëria për zyre

400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 00:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Toka me sipërfaqe prej 20 Ari në Milloshevë 0 EUR
Lëshohet banesa me qira në lagjen Bregu i diellit 250 EUR
Lëshohet banesa me qira në Ulpianë, afër AAK-së 240 EUR
Banese me qira në Emshir afër Nartelit. 0 EUR
Lëshohet Banesë me qira për zyre në lagjen Arbëria me sipërfaqe prej 98m2 gjendet në katin e tetë me ashensorë, posedon ngrohje qendrore.

Posedon: Sallon me Kuzhinë | 3 Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Koridor

Cmimi: 400€
Kodi S 06

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Toka tek lagjja Marigona Residence 53 ari 4 500 EUR
Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 85 m2 1 100 EUR
Lëshojë banesë me qera në lagjen Mati 1 300 EUR
Banese me qira në Emshir afër Nartelit. 0 EUR
Në fillim