LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 10 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15, BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR DY-TRE FEMRA OSE QIFT, DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Leaflet
Në fillim