LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

0 EUR

Shitet nga: DINI 03 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË DHE 1 BANJO , BANESA ËSHTË E KOMPLETUAR DHE E GATSHME PËR BANIM. LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione