Leshoj banes me qera cimi i arsyeshem

0 EUR

Shitet nga: Amir 25 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjindet te parku i qytetit (perballbustit te Isa Kastratit)
kati: III
Posedon: dhome dite me kuzhin dhe ballokon me pamje nga parku;
2 dhoma gjumi;
banjo;
eshte e mobiluar.
preferohen familjar me qendrim te gjat kohor.
cmimi i arsyeshme.

tel: 044/149-660
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione