Leshoj banes me qira ne Prishtine

0 EUR

Shitet nga: Albrim 04 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Leshoj banes me qira ne Prishtine te lagja e spitalit
Banesa ka:2 dhoma gjumi,sallon,koridor,banjo,ballkon,koridor etj
Eshte me nxemje qendrore
Ujin dhe rrymen e paguajm ne
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione