Leshoj banesen me qira

250 EUR

Shitet nga: Dreen 04 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
leshoj banesen me qira te qafa . Banesa posedon :
1 dhom gjumi
1 sallon
1 banjo dhe
1 ballkon
Numri kontaktues 044452297 (Edhe viber) cmimi 250€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione