LINA-Shitet Banesa 65m2 K-I- ne Prishtine 73/19

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 15:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet:Banesa 65m2(1+1)
Kati:I-Re
Organizimi:
dhomë dite + kuzhinë
nje dhoma gjumi
nje banjo
nje terasë.
Adresa:Behar Begolli gjendet afer Spitalit Amerikan (Prishtina e re)
Investitorë:F&A inxhiniering
▪️Kompleksi ka një pozitë mjaft të mirë për banim.qasje të leht në të gjitha pjesët e qytetit.
▪️Banesat në kētë kompleks kanë një ndërtim shumë cilësorë dhe janë ndërtuar me standarte europiane.
Kompleksi ka:hapësira gjelbëruse të mjaftushme,parkingje,kopshtë për fëmijë,qerdhe,kamera sigurie ,mirmbajtje të rregulltë,qendër tregtare,etj.
.
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.comI/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Me respekt
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive ,banesave, tokave ,lokaleve, objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione