LINA-Shitet Banesa Duplex 141m2 K-IV 6519

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: lina Sot 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Banesa Duplex 141m²
Investitore: ''Model Slovenia ''
1 Sallon me Kuzhin
2 Dhoma te fjetjes
1 Banjo
1 WC
1 Depo
1 Ballkon
1 Tarracë
Garazh per Veture
Adesa: Gjendet ne Lagjen e Spitalit Rr."Malush Kosova"
🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion ne
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi.


📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.comI/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Me respekt
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive ,banesave, tokave ,lokaleve, objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione